АНОНС. Відкриті та доступні публічні послуги: Досвід Естонії та України

1 червня 2018 | 14:30 | INVERIA flow space, 49A, Володимирська вул., Київ
Announcement14.05.2018
ELFevent

Шановні пані та панове,

Запрошуємо вас взяти участь у панельній дискусії "Відкриті та доступні публічні послуги: Досвід Естонії та України", що відбудеться 1 червня 2018 року о 14:30.

Місце проведення: INVERIA flow space (вул. Володимирська 49A, Київ).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Україна стикається з низкою соціальних, економічних та політичних проблем, серед яких відсутність відкритих і доступних публічних послуг для її громадян. Цифровий прогрес повсюдно трансформує наше суспільство та економіку, кидаючи виклик ефективності раніше розробленої політики у широкому колі галузей, а також ролі та функції держави.

Обов'язок держави - передбачати та управляти цими викликами, відповідати потребам і очікуванням громадян та бізнесу. Серед іншого, цифрова трансформація може зміцнити довіру до влади, яка так необхідна для впровадження змін.

Сучасні уряди вживають заходів, щоб зменшити потребу громадян та бізнесу у безпідставній взаємодії з державними органами. Країни, подібні до Естонії, оцифрували всі необхідні ключові дані та дали можливість громадянам та підприємствам цифровими засобами керувати своїми особистими даними, отримувати послуги on-line.

Це допомагає підвищити прозорість, оперативність, надійність та цілісність державного управління. Отже, сприяє розвитку політики, орієнтованої на громадян. Круглий стіл має на меті обговорення естонського досвіду як імпульсу для процесу децентралізації в Україні.

Вітальне слово:

Герт Антсу | Надзвичайний та Повноважний посол Естонської Республіки в Україні (tbc)

Беате Апельт | керівник Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні

Учасники панельної дискусії:

Віктор Гузун | засновник «Guzun Consulting», викладач Таллінського технологічного університету, екс-посол Молдови в Естонії, Естонія (підтверджено)

Райт Пігельгас| альтернативний член Комітета Регіонів Європарламенту, мер міста Амбла, Естонія (tbc)

Віктор Тимощук | експерт з адміністративних послуг, заступник голови Центру політико-правових реформ (ЦППР), Україна (підтверджено)

Олександр Риженко | голова Державного агенства з питань електронного урядування в Україні, Україна (tbc)

Модератор  Наталя Соколенко | Заступник головного редактора «Громадського радіо»

Робочі мови: українська та англійська з синхронним перекладом.

По завершенню дискусії запрошуємо усіх гостей на невеликий фуршет.

Панельна дискусія організована Європейським ліберальним форумом (ELF) за підтримки Фонду Фрідріха Наумана за Свободу та Центру громадянських ініціатив. Співфінансується Європейським Парламентом. Європейський Парламент не несе відповідальності за зміст програми, або за будь-яке висловлювання учасників дискусії, яке може бути використане. Ці погляди не обов'язково відображають ідеї Європейського Парламенту та / або Європейського Ліберального Форуму.