Активізація місцевих організацій ліберальної політичної партії «Сила людей»

23 жовтня 2016, Київська обл. | Тренінг
Message27.10.2016
Активізація місцевих партійних організацій ПП "Сила Людей"

У неділю, 23 жовтня поблизу Києва відбулося навчання за темою «Розвиток команди тренерів СИЛИ ЛЮДЕЙ».

На навчальному заході поглиблено готували команду тренерів ПП "Сила людей" з питань ефективного використання інформаційних запитів та звернень громадянами, а також організації та проведення мирних зібрань. Спікерами заходу виступили:

Михайло Каменєв – правозахисник, екс-працівник Управління з питань дотримання права на інформацію та права на звернення Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; Михайло Лебедь – експерт з організації мирних зібрань та Анна Гриценко – експерт з безпеки мирних зібрань.

Михайло Лебедь окреслив правову базу проведення мирних зібрань в Україні, провів порівняння з правовим регулюванням мирних зібрань країн ЄС, а також підкреслив необхідність прийняття збалансованого закону про мирні зібрання в Україні. Михайло Каменєв, у свою чергу, розповів про «внутрішню кухню» роботи Секретаріату Уповноваженого з прав людини, практичні механізми використання інформаційних запитів та звернень громадян та звернув увагу на сучасність українського законодавства в доступі громадян до інформації. Анна Гриценко зосередилася на ключовому аспекті організаторів мирного зібрання – безпека учасників від виходу з дому до спокійного повернення після заходу.

Цей захід став заключним у реалізації проекту «Активізація місцевих організацій СИЛИ ЛЮДЕЙ», який реалізовувався Навчальним Центром ПП "Сила людей" за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Метою проекту були активізація діяльності партійців, осередків та організацій в просуванні ідеології та програми СИЛИ ЛЮДЕЙ.

З квітня до жовтня 2016 року команді тренерів вдалося організувати та втілити 75 тренінгів для місцевих організацій, які відбувалися як в обласних центрах та великих містах України, так і в прогресивних сільських громадах.

Ця робота спровокувала потужну діяльність активістів з вирішення місцевих проблем громад, боротьбі з корупцією на місцевому рівні, створення та розбудову місцевих організацій СИЛИ ЛЮДЕЙ. Учасниками наших заходів стали понад 1220 осіб. У своєму активі СИЛА ЛЮДЕЙ тепер має сформувати команду з 24 внутрішньопартійних тренерів для навчання місцевих активістів з питань:

  • підготовки ефективних звернень та інформаційних запитів;
  • організації та проведення мирних зібрань;
  • планування адвокасі кампаній;
  • громадського контроль за органами влади, та інші.

Навчання є одним з важливих напрямків діяльності ПП "Сила людей", адже політична освіта, якої так не вистачає українському суспільству та політикам, дає вагомий шанс на зміну системи та поступ до активного будівництва середнього класу. Ми й далі працюємо з активними людьми, які прагнуть змін, та дійдемо до кожної громади.

За матеріалами ПП "Сила людей": http://sylalyudey.org/news/pidsumky-navchannya-treneriv-ta-proektu-aktyv...