АНОНС: Круглий стіл "Стратегія розвитку підприємництва: Експертне бачення"

АНОНС | 28.10.2016, Київ | Круглий стіл
Message25.10.2016
Announce

Визнання суспільно важливої ролі підприємництва в забезпеченні соціально-економічного розвитку країни потребує не тільки декларацій, але й виваженої та ефективної державної політики.

Об'єктом політики у сфері розвитку підприємництва в Україні повинні бути всі сегменти підприємництва та їх потреби, оскільки кожен з них виконує важливу економічну і суспільну роль. Натомість умови для розвитку як великого бізнесу, так і середнього та малого бізнесу, фізичних осіб-підприємців, які сформовані в Україні, не враховують їх особливостей і потреб та є несфокусованими.

На круглому столі передбачається обговорення експертного бачення Стратегії розвитку підприємництва в Україні, що враховує унікальну роль кожного сегменту підприємництва і необхідність їх збалансованого розвитку.

Під час круглого столу ми хочемо обговорити з експертами такі питання:

  • Якими є бачення, стратегічні цілі та пріоритети розвитку підприємництва в Україні?
  • Різні сегменти підприємництва: чи слід шукати компроміс між інтересами великого, середнього й малого бізнесу при розробленні відповідної державної політики?
  • Завдяки яким інструментам підтримки можна досягти розвитку підприємництва в Україні?
  • Якою має бути інфраструктура підтримки підприємництва в Україні і які функції мають виконувати різні інституції підтримки бізнесу?
  • Які чинники перешкоджають зростанню приватного бізнесу в Україні і які потреби різних сегментів підприємництва?

Дискусія розпочнеться з презентації проекту Стратегії розвитку підприємництва, підготовленого фахівцями Центру громадської експертизи за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу. Потім учасники круглого столу зможуть висловитися щодо питань, які пропонуються для обговорення, та пропозицій, які містяться в пропонованій версії Стратегії.

Ідея цього круглого столу полягає в започаткуванні дискусії різних експертних кіл та груп інтересів, зацікавлених у розвитку підприємництва в Україні, для вироблення виважених і реалістичних пропозицій щодо політики у сфері розвитку підприємництва. Ми віримо, що обговорення напрацювань експертів, які розробили пропоновану версію Стратегії, допоможе розробникам і учасникам дискусії досягти кращої якості подібного документа та запропонувати зацікавленим органам державної влади дієвий комплексний інструмент розвитку підприємництва в Україні.

ПОДІЯ У FACEBOOK

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ