Центр громадянських ініціатив навчав своїх активістів у стародавній Жовкві | fnst.org

Центр громадянських ініціатив навчав своїх активістів у стародавній Жовкві

9-10 грудня 2017, Жовква | Семінар
Events13.12.2017
CeHrin

З 9 по 10 грудня у Жовкві відбувся семінар-тренінг «Інституційна спроможність НУО як основа для ефективної взаємодії на рівні громади». Організатор семінару: Центр громадянських ініціатив (ЦеГрІн) і Представництво Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Відкриваючи захід, голова правління ЦеГріну Віталій Загайний ознайомив учасників заходу з правилами та процедурами написання Стратегії розвитку громадських організацій та запропонував визначитися з методикою оцінювання діяльності ЦеГріну та Мережі Вільних Місцевих Політиків. У форматі «мозкового штурму» ЦеГрінівці напрацювали якісні та кількісні показники оцінювання діяльності мережі та навіть надали їм символічну назву – «НОМІ».

Учасники семінару зустрілися також з представниками депутатського корпусу Жовківської міської ради та місцевими громадськими активістами. До речі, на розмову з представниками ЦеГріну у м.Жовкві завітало більшість місцевих депутатів і, як жартував секретар Жовківської міськради, ЦеГрінівець Андрій Мазан: «Ми навіть сесію можемо проводити…»

ЦеГрінівці розказали про себе та послухали місцевих депутатів, які поділились враженнями щодо формування міського бюджету Жовкви, зокрема, бюджету участі та іншими «секретами» депутатської діяльності та взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими активістами.

На завершення першого дня тренінгу його учасники відвідали Жовківський замок та з користю провели вечірній час граючи у «Розвиток громад».

Наступного дня учасники семінару разом з тренером, виконавчим директором ЦеГріну Анатолієм Шалаєвим училися написанню проектних заявок для донорів і обговорювали питання тайм менеджменту з тренером Анастасією Спіциною. Про взаємодію громадських організацій зі ЗМІ дізналися завдяки завідувачу відділом міжнародного співробітництва Львівської філії ПАТ НСТУ Зоряні Тивін, а Анна Шавиро поділилася власним досвідом ведення сторінок у Facebook. Учасники також отримали інформацію щодо діяльності Центру Культурного менеджменту та, зокрема проектів, що здійснює ЦКМ – «Містки громадської активності», картування громад від директора ЦКМ Ігоря Савчака.

Загалом семінар відбувався в надзвичайно дружній атмосфері, його учасники отримали необхідні знання щодо розбудови власної громадської організації та мережі організацій.