Громадянська активність молоді, м. Святогірськ

28-29 червня 2017, Святогірськ | Тренінг
Events03.07.2017
Active Youth for A Democratic Future

28-29 червня 2017 р. на базі відпочинку «Акварель» (м. Святогірськ) відбувся форум «Громадянська активність молоді». Учасників привітала Міріам Космель, керівниця Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Білорусі. 

17 учасників презентували проекти, розроблені ними під час участі в тренінгах у межах проекту «Громадянська просвіта молоді на Сході України» ГО «Молодь Сходу України» і Фонду Фрідріха Науманна за Свободу. Проекти, спрямовані на розвиток ОТГ, розвиток громадянської активності молоді, захист довколишнього середовища, розвиток туризму, організацію різних фестивалів тощо, дійсно заслуговують на підтримку і, сподіваємось, усі будуть реалізовані.

Учасники мали нагоду поспілкуватися з Олександром Солонтаєм, експертом Інституту Політичної Освіти про засоби реалізації громадянської активності молоді, отримати корисні поради щодо реалізації власних проектів.

За результатами форуму фінансову підтримку від Фонду Фрідріха Науманна отримають проекти «Інста-пікніки» (м. Покровськ), «Фестиваль миру» (Черкаська ОТГ), «ЛЕМКО-центр запрошує» (с. Званівка), «Діалог за мир» (м. Краматорськ), «Відкриття молодіжного центру» (м. Новогродівка).

У результаті проведення World Café з Оксаною Ступак учасники визначили проблеми громадських організацій Донецької і Луганської областей, обговорили наявні ресурси, плани і перспективи роботи на майбутнє. Менеджер проектів Представництва Фонду Максим Колєсников запропонував молодим активістам кілька лайфхаків для успішної організації їхньої діяльності.

На завершення учасники форуму взяли участь у грі «Життя як проект» разом з представником ГО Інша Освіта Костянтином Кочетовим.

Проекти переможців форуму мають бути реалізовані упродовж липня-жовтня 2017р. Зичимо успіхів нашим учасникам і з нетерпінням чекаємо результатів втілення проектів!