Інструменти антикорупційного громадського контролю

9-11 червня 2017, Одеса | Семінар
Events19.06.2017
Інструменти антикорупційного громадського контролю

На початку червня в Одесі пройшов семінар «Інструменти антикорупційного громадського контролю», який зібрав 25 активістів та експертів громадських організацій з усієї України. Це восьмий семінар на цю тему, який протягом трьох років організовує Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» спільно з Представництвом Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Конкурс на участь склав понад 6 осіб на місце. Це дозволило обрати найсильніших учасників, які мають кількарічний досвід громадської діяльності та адвокації і можуть похвалитися реальними історіями успіху.

Інструменти антикорупційного громадського контролю

Учасники пройшли навчання на теми державної і регіональної політики, юридичних тонкощів роботи ГО, комунікацій та PR, планування діяльності, фандрайзингу, антикорупційних онлайн-інструментів, адвокації. Ключовий фокус у навчанні тренери робили на тому, як провести результативну антикорупційну адвокаційну кампанію у регіонах. Разом з учасниками було  розглянуто реальні практичні кейси того, як впровадити ту чи іншу зміну у своєму місті, як знайти в процесі роботи ресурси, налагодити співпрацю з журналістами тощо.

Для глибшого засвоєння матеріалів, учасники були об'єднані в 4 групи, кожна з яких мала підготувати покроковий план адвокаційної кампанії презентувати та імпровізовану прес-конференцію з представленням її результатів. Усі групи справились із завданням, деякі учасники планують впроваджувати сплановані адвокаційні кампанії у своїх містах після повернення з семінару. Відгуки учасників засвідчують їх високу мотивацію та задоволеність від результатів тренінгу.