Ліберальний літній табір 2016 | fnst.org

Ліберальний літній табір 2016

20-26 серпня 2016, Стрілкове | Літній табір
Message02.09.2016
“Liberal Summer Camp” 2016

Ліберальний літній табір 2016 року відбувся з 20 по 26 серпня спільно з нашим українським партнером – «Центром політичного аналізу і прогнозування «Крим» в селі Стрілковому на узбережжі Азовського моря. Програма дозволила учасникам отримати більше знань про ідею лібералізму й покращити своє володіння англійською, оскільки лекції проводилися цією мовою завдяки участі зокрема спікерів з Польщі та Німеччини.

Мета семінару полягала в розширенні знань студентів про ліберальні погляди завдяки різноманітним лекціям про лібералізм, його переваги і напрями. З першого дня студенти брали активну участь у дискусіях і семінарах. Крім того, завдяки нашому українському партнерові учасники отримали більше інформації про поточне становище кримських татар в окупованому Криму і ознайомилися з кримськотатарською культурою і кухнею.

Олександр Солонтай, політичний експерт і член нової української ліберальної партії «Сила людей» дуже надихнув студентів своєю промовою. Він провів цікаві семінари і поділився своїми міркуваннями щодо поточної ситуації в Україні. Учасники також мали вільний час, щоб насолодитися Азовським морем і щоб охолонути від дуже спекотної погоди.

Ми сподіваємось, що завдяки Літньому табору ми змогли підвищити зацікавленість студентів у ліберальних поглядах і покращити їх обізнаність у широкому спектрі ліберальних ідей. Ми дуже вдячні за чудові семінари і хочемо подякувати нашому українському партнерові за прекрасну організацію заходу, а також учасникам, які допомогли створити гармонійну і яскраву атмосферу, беручи активну участь в обговореннях і майстер-класах.

Interview with Eskender Bariev