На семінарі у Вінниці навчали бути відповідальними політиками | fnst.org

На семінарі у Вінниці навчали бути відповідальними політиками

5-7 жовтня 2018, Вінниця | Семінар
Events08.10.2018
Eidos

5-7 жовтня у м. Вінниця проходив семінар «Школа відповідального політика», на якому учасники вивчали та практикували принципи відповідального лідерства, комунікації та управління ресурсами громади.

Семінар зібрав молодих політиків, працівників органів місцевого самоврядування та активістів політичних партій зі всієї України.

Протягом трьох днів учасники разом з досвідченими лекторами розбирали, як бути відповідальним лідером, як працювати з командою, як побудувати свій політичний імідж. Учасники прослухали тренінги по відповідальному управлінню ресурсами громади, стратегічному плануванні та стандартах етичної поведінки.

Кожна лекція супроводжувалась практичним завданням для закріплення отриманих знань. Ольга Будник, виконавчий директор Центру "Ейдос", розбирала з учасниками ситуаційні завдання по роботі в команді. Разом з експертами з комунікацій Центру «Ейдос» Анастасією Голуб та Сашком Кульчицьким учасники вчилися розпізнавати маніпуляції та розробляти свій комунікаційний портрет для передвиборчої кампанії. Ігор Кречкевич, експерт зі стратегічного планування, тренував учасників розробляти візію, місію та цілі стратегії міста на основі SWOT-аналізу.

Павло Овчар, учасник семінару з Кривого Рогу, відмітив наступне: «Зміст програми семінару послідовно давав визначення відповідального політика, його риси та шляхи їх розвитку для кожного з учасників. Лекції були підкріплені практичними завданнями, ораторськими виступами та роботою в команді, що сприяло розвитку комунікативних навичок».

Відгуки учасників про семінар були позитивні. Багато хто планує використовувати отримані знання у своїй діяльності. «Сьогодні в суспільстві є запит на нових політиків. Не просто на нові обличчя, а на нову якість. "Школа відповідального політика" покликана готувати молодих лідерів на нових принципах. Це навчання для мене принесло не лише нові знання, а і надихає до активнішої діяльності», - зазначив Андрій Рибалко, голова ВГО "Молодий Народний Рух".

Семінар проводився за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.