Навчання лідерів та керівників політичної партії «Сила людей»

24-26 червня 2017, Кароліно-Бугаз | Тренінг
Events04.07.2017
Syla Lyudey

24-26 червня відбулось навчання лідерів і керівників  політичної партії «Сила людей», організоване політичною партією «Сила Людей» за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу. Двадцять шість учасників, серед яких члени Центральної контрольно-ревізійної комісії (ЦКРК), члени політради, керівники та представники обласних та місцевих організацій, члени Ради Жіночих Ініціатив та представники внутрішньопартійних структур, зібралися з метою навчання та розвитку лідерських навичок.

Менеджер проекту Представництва Фонду Фрідріха Науманна Максим Колєсников розпочав захід розповіддю про діяльність та зміни всередині Фонду та підкреслив необхідність та актуальність проведення подібних заходів задля створення в Україні справжньої впливової політичної сили. Але для того, щоб це спрацювало ззовні, потрібно навести лад всередині. Також приємною подією для учасників став візит керівника Фонду Фрідріха Науманна Міріам Космель. Міріам відповіла на низку питань від учасників та сама підготувала невеличкий виступ.

Тренер Олексій Чорний прочитав учасникам лекцію на тему «Політика: взаємодія суспільства і влади». Кожен мав відповісти на ключове питання: чому в Україні зараз склалася така економічна, політична, військова ситуація? Тренер підбив підсумок, що кожна особистість не готова брати відповідальність ні за себе, ні за інших. Також партійці повинні були дати відповідь на низку питань, пов’язаних саме з його/її очікуваннями від політичної діяльності.

Перший робочий день закінчився політичною грою «Вибори в джунглях», яку провів тренер Олександр Корнієнко. На мить учасники перетворились в хижаків та ссавців та перевірили здатність домовлятись в своїх нових ролях. Це завдання запам’яталось учасникам найбільше. А почуття гумору допомогло уникнути конфліктних ситуацій. Особливістю другого дня став тренінг з командоутворення, який показав партійцям всі сильні та слабкі сторони у міжособистісних та внутрішньопартійних комунікаціях, умінні домовлятись та знаходженні спільного вирішення проблеми.

Серед іншого учасники отримали менеджерські навички та необхідні знання з планування часу та діяльності, розглянули різні техніки з постановки цілей. У цьому їм допоміг досвідчений тренер Олексій Чорний.

Один з лідерів партії «Сила Людей», політичний експерт Олександр Солонтай провів практичний тренінг з планування виборчих заходів та проведення виборчих кампаній. Учасники розробили свій власний план кампаній та склали кошторис, що стало для багатьох справжнім викликом через обмежений час.

Низка тренінгів та лекцій дала учасникам необхідні знання для розвитку лідерських навичок, планування та організації особистої роботи. Наостанок, всі отримали домашнє завдання задля подальшої систематизації своєї партійної діяльності. Друга частина тренінгу відбудеться з 21 по 23 липня 2017 року.