Олександра Акіншева про семінар «Leadership for Young Leaders» | fnst.org

Олександра Акіншева про семінар «Leadership for Young Leaders»

06.-18.05.2018 | Гуммерсбах та Берлін
Training18.06.2018Олександра Акіншева, Політична партія «Сила Людей»
IAF

Коли зустрічаються молоді лідери з усього світу – час зупиняється. Стільки енергії, емоцій та бажання ділись досвідом! 24 учасника, 21 країна, розмаїття культур, високі досягнення, великі мрії та навчання, навчання, навчання.

Розпочали ми з гри «Scavenger Hunt», яка познайомила нас з кожним куточком Академії, де пройшло більшість наших занять, та один з одним. Перший вечір запам’ятався біганиною поверхами та зароблянням балів – весело та гучно, різними мовами світу!

А наступні декілька днів працювали над поняттям «лідерство»: хто такий лідер, як мислить, як комунікує, як себе поводить та як вдягається тощо. Разом з талановитою командою учасників та фасилітаторів зробили низку практичних вправ та презентували свої «лідерські» напрацювання.

IAF

Окрім Гуммерсбаху, нам пощастило відвідати Дюссельдорф та його Парламент, познайомитись з молодим політиком Вільної демократичної партії (FDP) та почути його історію успіху. Чотири насичені дні ми провели в Берліні: знайомства зі стипендіатами Фонду та розмова про роль партій в парламентській демократії, федеральна конвенція FDP та зустрічі з представниками молодіжного крила партії, уроки стилю від модного експерта, прогулянка річкою, секрети графіті, екскурсія видатним Берліном та довгоочікуваний шопінг! А в місті Бон кожен з нас зміг відчути себе справжнім актором на великій театральній сцені.

Ми багато виступали, писали свої історії та презентували їх іншим учасникам, ділилися досвідом, досягненнями та мріями. Сесія з Лінусом Штільдорфом, організатором TEDx, змусила замислитися над тим, що кожному з нас, насправді, є що розповісти та чому навчити іншого, кожен має свій бренд, свої особливості, свою історію. Всі отримані знання закріпили технологією Open Space та нашими планами на майбутнє!

Окремо хочу відмітити високий рівень організації семінару, різноманіття смачної їжі доброзичливість людей навколо та неймовірну природу. Дуже дякую нашим тренерам, Петрі та Марікке, які були з нами всі ці дні та зробили для нас максимум!