Підготовка до виборчої кампанії: Аспекти організації ефективної командної роботи | fnst.org

Підготовка до виборчої кампанії: Аспекти організації ефективної командної роботи

7 лютого 2018, м. Тернопіль | Семінар
Events21.02.2018
Civic Position

Представництво Фонду Фрідріха Науманна в Україні продовжує проводити навчальні семінари для представників політичних партій та громадських організацій. Так, 7 лютого 2018 року, в місті Тернополі, розпочалася серія семінарів для представників політичних партій та громадських організацій на тему: «Підготовка до виборчої кампанії. Технологічні та практичні аспекти організації ефективної командної роботи.»

Проводив перший з семінарів політичний експерт Микола Філонов. Активну участь у роботі цього семінару взяли представники партії «Громадянська позиція». Семінар проходив у форматі тренінгу-діалогу та був поділений лектором на декілька блоків. В першій частині семінару спікер акцентував увагу присутніх на стартових позиціях ключових гравців президентської кампанії. В наступній частині було надано низку прикладів та ідей, щодо ефективної роботи обласного активу партії у міжвиборчий період і підготовки до старту президентської кампанії. Також було акцентовано увагу присутніх на важливості медійної роботи та організаційної підготовки до участі у виборах. Присутні обговорили різні комунікаційні стратегії задля ефективної мобілізації виборців. Особливу увагу на семінарі було приділено реальним прикладам та супротиву підкупу та фальсифікаціям.

У роботі семінару взяли участь Беате Апельт, керівниця Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Білорусі, яка звернулась до присутніх з вітальним словом, та Володимир Олійник, менеджер проекту, який коротко розповів присутнім історію створення Фонду Фрідріха Науманна за Свободу, а також про напрями його діяльності в Україні. До заходу також приєднався Голова Координаційної Ради політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, який поділився своїм досвідом участі у виборчих кампаніях, зокрема й президентських, а також проаналізував стан нинішньої ситуації в країні та окреслив основні завдання на 2018 рік.