«Політичні комунікації і стратегії політичних кампаній у США»

27 лютого - 3 березня 2017 року, Вашингтон, США | Навчальна поїздка
Message10.03.2017
Washington

Ігор Новосад (член Координаційної ради партії «Громадянська позиція») та Олександр Солонтай (співзасновник партії «Сила Людей») з 27 лютого до 3 березня 2017 року взяли участь у навчальній поїздці до США.

«Попри те, що виборчі кампанії в США та Україні абсолютно різні, проблеми є однаковими. Мотивація волонтерів, збір пожертв, маніпуляції в інформаційному просторі, захист демократичних підходів тощо. Також об'єднує подальше поширення використання інтернету як для інформування, так і для залучення в організаційну та іншу роботу по виборчих напрямках. Мабуть, тому візит до офісу Facebook був таким же цікавим, як і спілкування з практиками та політиками.

Найцікавішим було спостереження, що для багатьох Україна досі залишається "терра інкогніта". Стосується це не тільки водіїв, продавців магазинів, лікарів тощо, але навіть військових, політиків, бізнесменів. Тому нам потрібно ще багато працювати, як дипломатам так і просто громадянам, щоб Україна зайняла своє гідне місце в світі!» - поділився враженнями Олександр Солонтай.

Ігор Новосад зазначив: «Це був потужній "мозковий штурм" та "накачка" інформацією лекторами, як від демократичної партії США, так і від республіканців. Отримано колосальний інформаційний масив, який я спробую використати в Україні.

Фіналом наших навчань була панельна дискусія "Threats to Democratic Elections Around the World", де я був співдоповідачем/спікером по питаннях України. Особливо американців цікавили питання збройного конфлікту на сході України, причин його виникнення та шляхи його вирішення.

Я хотів використати свій шанс для того, щоб американська спільнота більше дізналась, що ж все-таки насправді відбувається в нас на сході України і яку роль займає Росія в цьому питанні.»