Реформа освіти: Як журналістам професійно висвітлювати зміни у освітній галузі | fnst.org

Реформа освіти: Як журналістам професійно висвітлювати зміни у освітній галузі

Events06.02.2019Академія Української Преси
АУП

За підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу 28-29 січня 2019 року Академія української преси організувала семінар «Як зрозуміло писати про реформу освіти» у Миколаєві.

Реформа освітнього простору передбачає не тільки започаткування стандартів, а й низку викликів перед дітьми, вчителями, батьками. Як по-новому вчитимуть українців розповідали експерти журналістської та освітньої галузей. Кілька цитат з семінару на ваше озброєння:

АУП

Існує багато нюансів навколо моделей оцінювання, освітніх програм НУШ, кваліфікацій, фінансування. З урахуванням того, що тема непроста, попит на якісний матеріал колосальний і на це треба спиратися. Терпіння та вкладена праця над опрацюванням проблеми виллється журналістові в подяках задоволених читачів.

Галина Титиш, керівниця ГО «Смарт освіта», редакторка-засновник «Українська правда. Життя»
АУП

Журналістська справа втрачає сенс в одному випадку — коли читач перестає вам вірити. Аудиторія не пробачає. Докладіть максимум зусиль, витратьте більше часу, але нехай кожне джерело у вашому матеріалі буде перевірене, експерт кваліфікованим, а баланс думок фундаментальним складником.

Андрій Юричко, медіатренер і журналіст, викладач кафедри періодичної преси КНУ імені Тараса Шевченка

Масштабний трирічний спільний проект Академії української преси та Фонду Фрідріха Науманна за Свободу (за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини) спрямований на підвищення рівня кваліфікації українських журналістів.

Gefördert durсh die Bundesrepublik Deutschland
За підтримки Федеративної Республіки Німеччина