Стипендіати Фонду Фрідріха Науманна завітали до Києва

Візит до нової України, 19-17 вересня 2016
Message27.09.2016Felix Thießen
Friedrich-Naumann-Foundation Fellows Visit Kyiv

Міждисциплінарна група з дванадцяти студентів, стипендіатів німецької програми Фонду Фрідріха Науманна, завітали до нашого офісу в Києві. Візит до Києву, Львову та Одеси відбувся завдяки програмі, яку організувала робоча група Фонду - «Демократія» (“Democracy”) (https://www.freiheit.org/content/arbeitskreise & http://www.ak-demokratie.de)

Під час «круглого столу» з українськими партнерами Фонду студенти отримали нові знання щодо реформ і політики в Україні. У дискусії взяли участь:

Олександр  Солонтай, експерт з питань децентралізації та співзасновник політичної партії «Сила людей»;

Андрій Марусов, член правління «Transparency International Україна»;

Дмитро Науменко, старший аналітик ГО «Український центр європейської політики»;

Олександр Жмінько, який очолює молодіжне крило української партії «Громадянська позиція».

З ними студенти обговорювали цінності демократії, верховенства права, відкритого суспільства і свободи громадян, а також тему боротьби з корупцією в Україні та процес наближення до ЄС.

Головна мета візиту для студентів – ознайомитися із досягненнями і  розвитком нової України після Революції гідності. У Києві стипендіати також відвідали Верховну Раду України та національний парк «Межигір’я» - музей, що передає екстравагантність колишньої правлячої еліти.

Ми бажаємо нашим гостям всього найкращого і раді були дізнатися про бажання деяких з них повернутися в Україну, щоб детальніше дослідити цю цікаву країну з її новим поколінням активних громадян.

Автор статті: Фелікс Тісен, практикант Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Білорусі (липень-листопад), студент університету Маастрихту (спеціальність: Європейські дослідження).