Тренінг для членів та представників політичної партії "Сила Людей"

8-9 липня 2017, Одеса | Тренінг
Events18.07.2017
Syla Lyudey

8-9 липня відбулось навчання для членів та представників політичної партії «Сила людей» за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Організатор тренінгу Костянтин Галамага і голова осередка ПП «Сила Людей» Одещини  Ігор Бичков  привітали  учасників на початку заходу.

Тренер Тарас Плахтій прочитав лекцію на тему «Використання методик колективної роботи в написанні програми місцевої партійної організації», поділився досвідом попередніх напрацювань експертів, та перейшов до практичної частини. Стратегічну сесію було проведено в три етапи. На кожному етапі учасники працювали спочатку в профільних, потім в перехресних групах. Далі, після повернення у початкові профільні групи та узгодження  результатів обговорення, їх представники презентували кінцеві результати колективної роботи.  В сукупності вони складають комплексне стратегічне бачення міста з визначеними стратегічними пріоритетами і побудованим для кожного з них деревом цілей у чотирьох сферах його життєдіяльності - управлінській, економічній, інфраструктурній та в соціально-культурній.

«Проведення  стратегічних сесій в динамічній мережі є можливим після навчання членів міських осередків політичних партій на семінарах і тренінгах відповідного профілю та засвоєння ними базового обсягу знань та навичок», - наголосив тренер. Отримані результати є основою для написання політичної та виборчої програм місцевої партійної організації.

Тренер Олександр Солонтай в свою чергу розповів про різноманіття політичних програм. Було приділено особливу увагу таким поняттям як «ідеологія партії», «програма партії» та «виборча програма». Олександр також поділився з партійцями своїм досвідом депутата міської ради та надихнув на рух вперед.

Друга частина дводенного тренінгу запланована вже на серпень.