Тренінг “Інструменти громадського антикорупційного контролю” у Львові

7-9 липня 2017, Львів | Тренінг
Events18.07.2017
Інструменти антикорупційного громадського контролю

У Львові 7-9 липня відбувся тренінг “Інструменти громадського контролю”, куди завітали активісти Волинської, Львівської, Закарпатської, Дніпропетровська, Донецької, Харківської, Запорізької, Чернівецька, Житомирської, Одеської областей та м. Київ. Такий семінар проходить уже вдев’яте та був організований Центром “Ейдос” разом із Фондом Фрідріха Наумана за Свободу.

Учасники прослухали лекції, присвячені темам політиці держави та регіонів та адвокасі, обговорили головні концепції роботи ГО, стратегії комунікації та PR, будування стратегії спільнокошту та багато інших питань. Також на семінарі представили антикорупційні онлайн-інструменти для активістів.

Інструменти антикорупційного громадського контролю

Експерти Центру Ейдос ділилися своїм досвідом та давали поради, як змінювати простір навколо себе. Учасники працювали в групах і прагнули застосувати громадську освіту на практиці. Так, активісти багато уваги приділили плануванню адвокасі-кампаній і давали прес-конференцію про результати своєї роботи.

Завдяки тренінгу, активісти сформували стратегію 5 адвокаційних кампаній. 3 із яких уже почали втілюватися в життя. І все більше людей хочуть якомога швидше втілити нові знання у своїх містах - такі відгуки були у оцінювальних анкетах.