Як економіка впливає на політичні рішення?

3-5 березня 2017, Івано-Франківськ | Семінар
Message09.03.2017
Ейдос

Фонд Фрідріха Науманна за Свободу спільно з Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» з 3 по 5 березня у м. Івано-Франківськ провели семінар «Економічний вимір прийняття політичних рішень». Мета семінару - дати молодим політикам необхідні знання для базового розуміння ключових сучасних економічних концепцій і можливості їх практичного застосування для вирішення економічних і соціальних проблем України на державному та локальному рівнях.

У семінарі взяли участь представники регіональних осередків політичних партій («Самопоміч», «Сила Людей», «Українська Галицька партія», «Демократичний альянс», «Укроп», «Наш Край», «Українська Народна партія») та громадських організацій (зокрема «Антикорупційний штаб», «Ліберально-демократична Ліга України») з 13 областей України.

Ейдос

В рамках програми семінару учасники дискутували про економічні проблеми та перспективи України,  ознайомилися з альтернативними сучасними економічними концепціями, обговорювали принципи та цінності лібералізму, дізналися про бюджетний процес та способи позитивного впливу на розвиток своїх міст.

Особливе зацікавлення отримала лекція про взаємодію влади, бізнесу та громадськості в ІваноФранківську від засновника платформи «Тепле місто» Юрія Філюка.  Фінальним завданнями для учасників стало написання аналітичних записок та моделювання публічного заходу присвяченого економічному обґрунтуванню реформ різних галузей економіки України, обраних учасниками.

Антон Ситор«Триденний семінар "Економічний вимір прийняття політичних рішень" дав нам знання та навички, які знаходяться на межі політології, політичної практики та економіки. Ейдос: Центр політичних студій та аналітики знову довів, що здатен здійснювати якісні освітні проекти.» 

Іван Кушніренко: «Завершення економічно-політичного навчання від Ейдос: Центр політичних студій та аналітики та Friedrich Naumann Foundation в теплому місці Urban Space 100 в Івано-Франківську, яке працюючи генерує прибутки місту не тільки податками, а і віддаючи 80% прибутку на розвиток міста, через систему реграндінгу. Дякую за насичене навчання команді тренерів ейдос. Завжди актуальні, в міру жорсткі, інтелектуальні і організовані. Семінар навчив нового, прояснив багато питань, конкретизував ніби і без того зрозумілі речі.»