Як музика впливає на політичні зміни? Запрошуємо на дискусію 8 листопада у Києві | fnst.org

Як музика впливає на політичні зміни? Запрошуємо на дискусію 8 листопада у Києві

Захід відбудеться в рамках "Тижнів Німеччини в Україні" від Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві
Announcement22.10.2019
Музика, що руйнує стіни

8 листопада о 16:30 у Палаці культури «Куренівка» (вул. Костянтинівська, 73) відбудеться дискусія «Музика, що руйнує стіни» в рамках «Тижнів Німеччини» від Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві. Організатор заходу: Представництво «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Минуло 30 років відколи жителям Східної Німеччини вдалося вибороти свою свободу. Відхід від системи вже почав проявлятися роками раніше в молодіжній культурі "Blueserszene" (досл. «Середовище блюзерів», пост-гіппі).

Фонд Фрідріха Науманна за Свободу запрошує вас взяти участь у дискусії "Музика, що руйнує стіни" 8 листопада у незвичайному місці: домі Спільноті Бьорнерів України (Ukrainian Burners) - Палаці Культури «Куренівка» за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська, 73.

Німецький музикознавець, професор популярної музики університету Агдера у Крістіансанні (Норвегія) Міхаель Раугут презентує дослідження щодо ролі музики у краху Німецької Демократичної Республіки (НДР). А про вплив музики на політичні зміни в Україні розповість Ігор Савчук, кандидат мистецтвознавства, заступник директора з наукової роботи Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України (ІПСМ НАМ України).

Дізнайтеся, яку роль відігравала музика в процесі розпаду НДР. Подискутуйте про зв’язок мистецтва та політичних змін. Відкрийте для себе місце радикального художнього самовираження в Києві. І відсвяткуйте 30 років свободи з музикою, танцями, їжею та напоями.
Захопіть з собою свої смартфони та будьте готові до сюрпризів!

Реєстрація о 16:30, початок о 17:00.
Вхід вільний. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://forms.gle/RNeQSRDuUsyLFBv46

Посилання на подію у Facebook: https://www.facebook.com/events/386957168894429/

FNF Ukraine, Anna Sahalo

Контактна особа: Анна Сагало