Запрошуємо вас на АРТ-Марафон "Де?інформація" | fnst.org

Запрошуємо вас на АРТ-Марафон "Де?інформація"

3 та 4 жовтня 2020 року, м. Київ
Announcement22.09.2020
АРТ-Марафон "Де?інформація"

Шановні пані та панове!
Запрошуємо вас взяти участь у АРТ-марафоні «Де?інформація», який відбудеться 3 та 4 жовтня 2020 року у Києві.
Протягом двох днів, разом з однодумцями, ви зможете долучитися до мистецького спротиву дезінформації і позмагатися за винагороду!
Для цього, протягом події, потрібно створити роботу (картину, постер, комікс чи анімацію) на одну з обраних тем:

ТЕОРІЇ ЗМОВИ ЩОДО КОРОНАВІРУСУ

Коронавірусу не існує, коронавірус існує і розповсюджується через 5G, Білл Гейтс хоче чіпувати людство через вакцину, а також смішні способи лікування.

ЗАГРОЗА ДЕМОКРАТІЇ

Наскільки дезінформація загрожує демократії? У яких країнах дезінформація вже завдала шкоди демократичним цінностям? Як протистоять «дезі» борці за правду?

ГЕРОЇ ПРАВДИ

Хто вони - герої, які ведуть боротьбу з дезінформацією? У який спосіб вони доносять правду до суспільства?

МАЙБУТНЄ ЖУРНАЛІСТИКИ

Чи справді журналістика переживає кризу? Чи можливо вирішити проблему довіри до ЗМІ? Як змінилися правила гри з моменту появи онлайн-журналістики?

УРЯД ПРОТИ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ

Уряди в усьму світі мають справу з дезінформацією та пов’язаними з нею проблемами. Як можновладці протистоять дезінформації?

Із прикладами текстових матеріалів за темами можна ознайомитись на сайті.

КОГО МИ ШУКАЄМО?

Ми збираємо команду ілюстраторів, художників, дизайнерів та аніматорів від 18 років з Києва та області, яких цікавлять суспільні зміни, журналістика та сталий розвиток демократії у нашій державі.

ЯКІ УМОВИ УЧАСТІ?

  • Реєструйтеся за посиланням до 30 вересня 2020: https://forms.gle/L7HQydCBT3hrmwWH6. Після того як ми оберемо 20 учасників, ви отримаєте підтвердження та деталі на електронну пошту.
  • Ви самостійно маєте забезпечити себе технічними та художніми матеріалами на виготовлення роботи (комп`ютером із зарядним пристроєм, фарбами тощо). Максимум за два дні до початку події узгодьте з організаторами можливість компенсації за художні матеріали.
  •  У вас має бути банківській рахунок на ваше ім’я. Туди ми надішлемо грошову компенсацію у разі виготовлення роботи.
  •  Реєструючись на подію ви підтверджуєте свою готовність надати права на використання арт-роботи у форматі вільної ліцензії з умовою обов’язкового згадування імені автора та грошовою компенсацією (як зазначено нижче).
  • Ви погоджуєтеся на фото- та відеозйомку під час події та публікацію через канали комунікації організаторів.
  • Ви погоджуєтеся дотримуватися протиепідемічних заходів. Якщо в день події у вас буде підвищена температура тіла або інші симптоми респіраторних захворювань, вас не буде допущено до участі у заході.

ЯКА ВИНАГОРОДА ЧЕКАЄ НА УЧАСНИКІВ?

Кожен учасник арт-марафону, який презентує свою роботу, що відповідає завданню та тематиці, отримає 2000 гривень за витрачений час і творчу залученість.
Додаткову винагороду отримає трійка переможців:
І місце: 10 000 гривень.
ІІ місце: 8 000 гривень.
ІІІ місце: 6 000 гривень.

ХТО ДОПОМАГАТИМЕ?

Ми запросили досвідчених журналістів, експертів з 5 тем хакатону, щоб ви могли дізнатися про найцікавіші кейси дезінформації в Україні.
Окрім цього, ви зможете проконсультуватися з досвідченим копірайтером, який допоможе сформулювати ключове повідомлення та з відомим українським ілюстратором, який своїми роботами активно бореться з дезінформацією в Україні.
Детальніше про кожного з менторів ми розкажемо на сторінці події.
Тож, реєструйтеся, творіть та перемагайте дезінформацію!