Зустріч з партійним активом та депутатами місцевих рад Тернопільської області

28 вересня 2017 року, м. Тернопіль | Зустрічі
Events04.10.2017
Громадянська Позиція

28 вересня 2017 року у файному місті Тернополі, в рамках співпраці між політичною партією «Громадянська позиція» та Фондом Фрідріха Науманна за Свободу, відбулася зустріч Голови Координаційної Ради політичної партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та голови Тернопільської обласної організації Партії Петра Ландяка з партійним активом та депутатами місцевих рад Тернопільської області. На зустрічі були присутні й представники інших політичних сил, близьких за цінностями з «Громадянською позицією», зокрема партій «РУХ НОВИХ СИЛ» та «Громадський рух «Народний контроль». Загалом у заході взяли участь більше 80 осіб.

У цей же день, в конференц-залі готелю «Тернопіль», для партійців був проведений семінар на тему: «Розбудова демократичної внутрішньої структури ліберальної партії». Його проводив професор кафедри політології та державного управління Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктор політичних наук Малиновський Валентин. Під час семінару професор разом з учасниками семінару розглянули питання партійного будівництва та діяльності партійних організацій, а саме:

  • про методи залучення партійних прихильників до вступу в Партію для створення партійної організації та реєстрації її в установленому законом порядку;
  • про встановлення пріоритетів діяльності партійних організацій;
  • про розробку стратегії та тактики діяльності організацій;
  • про роботу партійних організацій в умовах обмеженого фінансування;
  • про пошук додаткових джерел фінансування та їх залучення на потреби Партії;
  • про шляхи та методи збільшення рейтингу партійних організацій;
  • про форми донесення інформації партійними організаціями до громадян – мешканців населених пунктів, на території яких діє та чи інша організація з використанням всіх існуючих каналів комунікації.

Дуже жваву дискусію викликало обговорення питання створення об’єднаних територіальних громад (ОТГ) в Україні. Значна частина присутніх на семінарі висловили своє обурення тими шляхами та методами, за допомогою яких діюча влада насаджує створення ОТГ. Фактично це виглядає як шантаж з боку влади, адже неможливо інакше трактувати окремі положення діючого Закону «Про створення об’єднаних територіальних громад» та інших нормативних документів, що регулюють цей процес. Зокрема, це стосується залишення податків на місцях в залежності від створення чи не створення ОТГ, а також виділення фінансової допомоги створюваним ОТГ.

Громадянська Позиція

Голова Координаційної Ради Партії Анатолій Гриценко наголосив на важливості участі наших партійців у перших виборах створюваних об’єднаних територіальних громад 29 жовтня 2017 року. Керівництвом партії «Громадянська позиція» були визначені завдання та напрями роботи партійних організацій на найближчий час.

Також, голова Координаційної Ради Партії поінформував про ситуацію навколо процесу об’єднання з іншими політичними силами, дав свою оцінку подій в Україні та окреслив основні завдання для партійців області на найближчий час.